KUCHYNĚ MAGLION JSOU NA TRHU JIŽ VÍCE,NEŽ 12LET.

 • POSTUPNÝM VÝVOJEM JSME DOŠLI DO SOUČASNÉHO STÁDIA KDY VYRÁBÍME KUCHYŇSKÉ LINKY V PLNĚ PROFESIONÁLNÍCH PROVOZECH V ČESKU.
 • JSME PŘIPRAVENI VÉST VÁS SVĚTEM VÝBĚRU TÉ NEJVHODNĚJŠÍ VARIANTY PRO VÁŠ VKUS I "KAPSU"

CO NABÍZÍME?

 1. ODBORNOU KONZULTACI - Společně s Vámi vytvoříme koncept Vaší nové kuchyně s ohledem na všechny atributy ,které budou hrát roli v příštím pocitu z nové kuchyně.
 2. PORADÍME S ERGONOMIÍ - "Ušijeme" praktičnost ve smyslu rozložení skříněk,počtu šuplíků apod.
 3. DOPORUČÍME,ALE NEVNUTÍME -Nabídneme Vám nejvhodnější kombinace dekorů a tvarů pro vhodnou skladbu barevného a tvarového sjednocení funkčního designu.
 4. PORADÍME S DOPLŇKY - Společně s Vámi vybereme doplňky ,které trh nabízí.V prvé řadě bereme ohled vždy na klienta ,bez ohledu na loby značek a doporučování jediného dodavatele.Snažíme se nabídnout zboží ,které je atraktivní především pro Vás a nikoliv s ohledem na dosažené obchodní marže...
 5. NAVRHNEME PROJEKT - Projekty malujeme ve špičkovém software s kvalitním renderingem (autentické vykreslování).Naše projekty tvoříme ZDARMA (pokud projekt opouští prodejnu,účtujeme zálohu,která je ovšem vratná při objednání kuchyně)
 6. VYBEREME TY NEJVHODNĚJŠÍ SPOTŘEBIČE ZA BEZKONKURENČNÍ CENY-S výběrem spotřebičů Vám poradíme skutečně odborně.Opět preferujeme potřebu klienta a rozhodně "nekopem" za jediného výrobce.Volíme nabídku po rozhovoru s klientem tak,aby byl zachován ideální poměr ceny a užitné hodnoty.Naše ceny považujeme za bezkonkurenční,ale jedinou cestou ,jak si je ověřit je návštěva našeho studia :o)
 7. VYROBÍME - Naše kuchyně vyrábíme na špičkových strojích za pomocí moderních technologií.Hrany lepíme strojově (nikoliv ručně) Používáme kolíkované a lepené spoje v kombinaci s konfirmáty.V nabídce máme špičkové kování a obrovskou nabídku kuchyňských dvířek.
 8. ZAMĚŘÍME
 9. NAVRHNEME FINANCOVÁNÍ
 10. PŘIVEZEME A VYNESEME
 • SMONTUJEME A ZAPOJÍME