Na úplném začátku je idální vstoupit do našeho studia na Ratibořské ulici 30 v Opavě Kateřinkách .

V prvním kroku,který zpravidla trvá cca 45 minut si nastíníme základní aspekty Vaší příští kuchyně a vyzpovídáme Vás tak ,abychom se dokázali vcítit do Vašeho estetického smýšlení.

Společně vytvoříme strukturu a obsah na nichž budeme následně tvořit...  

Obchod

Na Vaší druhé schůzce ,která se zpravidla koná do týdne od prvního setkání Vám představíme projekt Vaší příští kuchyně a seznámíme Vás s cenovým rozpětím.Vysvětlíme Vám položku po položce a u každé z nich Vám nabídneme více alternací tak,abychom linku "ušili" podle Vašich potřeb.

Citlivě vnímáme Vaše potřeby a snažíme se nijak nemanipulovat Vaše představy.Klientům ,kteří si rádi nechají poradit ,nebo se jinak cítí nejistí s vhodným výběrem pomůžeme doporučením ,nebo prezentací našich dlouholetých zkušeností...

Tento první projekt na základě schůzky dále upravíme podle poznatků z našeho setkání.


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Dalším krokem našeho společného tvoření je finalizace vzhledu kuchyňské linky.Na této schůzce společně nasimulujeme různé vzhledy a vhodné dekory.Doladíme tak finální podobu barev a uzavřeme cenu včetně toho nejideálnějšího výběru spotřebičů a zařizovacích předmětů.


 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Následná schůzka se koná u Vás doma.Přijedeme k Vám ZDARMA a zaměříme interiér ,abychom eliminovali odchylky od prvních dat na jejichž základech se projekt tvořil.

Odsouhlasíme si s Vámi poslední podobu projekt a hurá do výroby :o)


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Samotným vrcholem celé anabáze tvorby je realizace kdy převedeme projekt v realitu.

Kuchyňskou linku Vám přivezeme a smontujeme.Zajistíme Vám také v rámci doplňkových služeb zapojení instalací a spotřebičů.


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Na konci všeho tvoření je funkční a krásná kuchyňská linka....


 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie