Objednej si naše služby

Vyplň všechny potřebné údaje a my se ti ozveme co nejdříve zpět.

JAK PROJÍT CELÝM PROCESEM?

Víme co vše čeká člověka, který se rozhodne pro rekonstrukci interiéru. Abychom ti to ulehčili, provedeme tě od projektu po montáž srozumitelným postupem.


1. SCHŮZKA

Na první schůzce je nejdůležitější výměna počátečních informací. Čím více informací nám poskytneš, tím lépe. Většina klientů nám do studia přinese projekt bytu, nebo nákres na papíru. Pro nás jsou nejdůležitější rozměry místnosti, výšky oken od podlahy, pozice topení (pokud je na stěně), polohy odpadů a přívodů vody.

Na první schůzce, která trvá cca 30-45 minut Tě vyzpovídáme, abychom pro příští schůzku připravili návrh, který Tě potěší vzhledem i cenou. Nejlépe pokud Tě nadchne. :)


2. SCHŮZKA

Druhá schůzka se zpravidla koná do týdne od první. Na tomto setkání ti ukážeme naše návrhy v 3D projektu. Vysvětlíme ti proč je vhodné umístit co a kam. Bedlivě budeme sledovat Tvé reakce a na jejich základě přizpůsobíme projekt tak, aby vyhovoval Tvým konkrétním potřebám. Pro náš projekt ti vytvoříme cenovou nabídku ve více variantách. Pro jeden obrázek ti ukážeme tři různé cenové hladiny podle použitých materiálů a také ti vysvětlíme, jak velké a zásadní jsou rozdíly mezi materiály. 

1. VARIANTA EKONOM - v této variantě budou v ceně základní, ale přesto kvalitní materiály. Nepouštíme se do extrémů, takže i tato varianta je kvalitní a funkční. V této variantě budou dvířka z lamina. Šuplíky a závěsy nebudou mít tlumení. Úchytky a drobné komponenty budou v levnější verzi.

2. VARIANTA NADSTANDARD - v této variantě jsou zpravidla materiály, které doporučujeme na základě našich dlouholetých zkušeností. Dvířka budou lakovaná, šuplíkové výsuvy budou plnovýsuvy s dojezdem, závěsy budou klipové s dotahem, sokly budou z česané nerez ocele s vysekanými průduchy.

3. VARIANTA EXCLUSIVE - v této variantě ti nabídneme nejexkluzivnější materiály vyrobené na míru, jako je dýha či masív. Šuplíkové výsuvy budou dotykové s elektropohonem. Horní skříňky se budou otevírat i zavírat na dotyk, pracovní desky budou z umělého nebo přírodního kamene apod..


3. SCHŮZKA

Na této schůzce se více věnujeme dekorům použitých materiálů. Ergonomii máme hotovou z minulé schůzky. Zde Tě také proškolíme na téma spotřebičů a doplňků. Vysvětlíme jaké jsou důležité funkce, kde se pohybují cenové hladiny a jak je to se servisním zajištěním apod.. Spotřebičům věnujeme stejnou péči při vysvětlování, jako kuchyňskému nábytku. Spotřebiče na trh dodáváme již 27 let a snažíme se velmi pečlivě vysvětlit rozdíly a výhody či nevýhody jejich funkcí a vlastností.

Někteří klienti na této schůzce podepisují smlouvu o dílo a někteří chtějí ještě jednu schůzku.