SUŠIČKY


Co zvážit před nákupem?


Energeticky úsporné

Sušičky Electrolux řady 700 a 800 využívají technologii tepelného čerpadla, která může ve srovnání s kondenzačními sušičkami ušetřit až 40 % energie.

Sušte chytře díky technologii SensiCare®, která zajišťuje optimální spotřebu energie tím, že každý cyklus přizpůsobí velikosti náplně. Vyberte si spotřebič s invertorovým motorem, který je šetrnější k bubnu a ventilátoru a prodlužuje životnost vaší sušičky.

Očekávejte kratší sušicí programy a vždy precizní výsledky.


Rozměry sušičky

Prvním krokem při výběru bubnové sušičky je zjistit, jak velký prostor máte k dispozici. Sušička vyžaduje přívod elektrické energie, podívejte se tedy, kde máte nejbližší zásuvku. Pokud máte v místě instalace i odpad, můžete odvést kondenzát přímo do odpadu, jinak využijete nádobky na kondenzát.

  • Šířka 60 cm - prostor vhodný pro standardní sušičku

Alternativním řešením je umístit sušičku na pračku, pokud máte standardní pračku s předním plněním. K bezpečné a rychlé instalaci slouží spojovací mezikus s praktickou výsuvnou policí pro odkládání nebo skládání prádla.

TIP: Nemáte dostatek místa? Zvažte koupi pračky kombinované se sušičkou.


Sušení jemných materiálů a vlny

Nejpokročilejší bubnové sušičky Electrolux jsou uzpůsobeny pro 93 % všech typů tkanin s delikátními programy pro směsi, syntetiku, džínovinu, bavlnu, vlnu, hedvábí, prachové peří, krajky a další jemné prádlo.

  • Vlna a hedvábí - Náš program pro vlnu je certifikovaný společností Woolmark a výsledky sušení jsou srovnatelné se sušením na plocho. Péče je tak šetrná, že se vám už žádný svetr nesrazí. Hedvábné blůzky usušené v sušičkách Electrolux nebudou tolik zmačkané jako při sušení na vzduchu.
  • Outdoor - Vaše funkční bunda zůstane sezónu co sezónu jako nová. Program Outdoor obnovuje voděodolnost a má prokazatelně lepší výsledky než sušení na vzduchu.
  • Péřová bunda - Tento program chrání vzhled a funkčnost péřových bund. Ve srovnání se sušením na vzduch zachová o 30 % lepší tepelný komfort. 
  • Ložní prádlo - Přikrývky mohou být obtížně sušitelné. Proto jsme navrhli program pro péči o objemné prádlo, jako jsou peřiny nebo povlečení.


Spolu tvoří pár

Spotřebiče Electrolux spolu krásně ladí. Chcete-li mít harmonický interiér, instalujete vedle sušičky také pračku Electrolux.


Vedle sebe i nad sebou

Nemáte dostatek prostoru, abyste umístili pračku a sušičku vedle sebe? Využijte náš spojovací mezikus a postavte je na sebe. Instalaci zvládnete sami a bez jakéhokoliv upevňování. Nožičky sušičky jsou zafixovány do mezikusu, a tím je zabráněno nežádoucímu pohybu sušičky na pračce. Výsuvná police s hloubkou výsuvu 34 cm je praktickým pomocníkem při skládání nebo odkládání prádla. Její maximální nosnost je 15 kg.

Instalační mezikus je vyroben pro modely předem plněných praček s minimální hloubkou 540 mm.


Ušetřete místo a čas

Sušení na sušáku vyžaduje více prostoru než sušení v bubnové sušičce. Bubnové sušičky Electrolux jsou také mnohem rychlejší než sušení na vzduchu. Místo toho, abyste věnovali cenný čas věšení a sbírání prádla, užijete si 365 bezproblémových dnů sušení v roce. 


Chytré senzory

Sušičky Electrolux řady 600, 700 a 800 disponují technologií SensiCare®. Sensory detekují vlhkost uvnitř materiálů a tomu přizpůsobují délku sušení. Tím šetří čas a energii a chrání oblečení před přesušením. 


Certifikace

Certifikace Woolmark je potvrzením společnosti Woolmark Company, že všechny sušičky Electrolux jsou dostatečně šetrné k vlně a jemnému prádlu