VARNÉ DESKY
Bezdrátová sonda měří teplotu ve středu pokrmu pro precizní vaření.


Kontrolky pro nastavení uvidíte jen tehdy, když chcete.


Díky TotalFlex můžete vařit kdekoliv na povrchu varné desky.Díky funkci FlexiBridge® si můžete vybrat ze 3 možností sjedn. var. zón. 


Se senzorem smažení už nikdy nemusíte hádat nebo upravovat teplotu. 


Spojuje dvě zóny varné desky do jedné velké plochy pro vaření.Hob2Hood® bezdrátově propojí varnou desku s odsavačem par. 


Jakmile senzor zachytí blížící se bod varu, sníží intenzitu ohřevu.


Díky časovači pro každou zónu dosáhnete přesných výsledků.


Co zvážit před nákupem?


Rozměry

  • 30 cm - Modulární varnou desku o průměru 30 cm lze kombinovat s dalšími modulárními varnými deskami od společnosti Electrolux a vytvořit si tak vlastní kombinaci varné plochy na míru. Vybírat můžete z plynu, indukce a elektřiny.
  • 60, 70, 80 a 90 cm - Standardní velikosti varných desek, ze kterých můžete vybírat. Záleží jen na velikosti prostoru, který máte ve své kuchyni k dispozici, nebo vašich potřeb při vaření.

Typ varné desky

Nabízíme tři typy varných desek:

  • Plynové varné desky se snadno ovládají. Stačí otočit knoflíkem a výkon plamene se rychle sníží nebo zvýší, čímž lze snadno a rychle regulovat teplotu pokrmu.
  • Indukční varné desky jsou velmi responzivní, rychlé a bezpečné. Teplo je do hrnců a pánví rovnoměrně rozváděno, a jakmile skončíte s vařením, varná deska se okamžitě ochladí.
  • Elektrické varné desky se sálavým tělesem disponují zřetelnými indikátory tepla, takže hned vidíte, zda je povrch bezpečný na dotek, či nikoliv.

Proč zvolit indukční varnou desku?

Vaření na indukční varné desce je intuitivní a okamžité.

Umožňuje dosáhnout správné teploty na správném místě v krátkém čase. Okolní prostor zůstává chladný, takže je bezpečný na dotek a snadno se čistí.


S indukcí je instalace snadná.

Výměna sálavé varné desky za indukční desku Electrolux je bezproblémová.

Nebude mít vliv na váš nábytek* a nevyžaduje žádné větrací mezery. Protože vzduch cirkuluje pod varnou deskou, můžete mít přímo pod varnou deskou dokonce zásuvku nebo vestavnou troubu.

*Sálavá varná deska a indukční varná deska musejí mít stejnou velikost.


Flexibilní vaření

Funkce Bridge, FlexiBridge a TotalFlex umožňují větší flexibilitu vaření.

Tyto funkce různým způsobem kombinují varné zóny a vytvářejí větší nebo menší varné plochy pro hrnce a pánve různých velikostí. A díky funkci TotalFlex můžete dokonce hrnce a pánve umístit kamkoli na skleněný povrch, takže dosáhnete maximální flexibility.


Asistované vaření

Varné desky SenseBoil®, SensFry® a SensePro® disponují inovativními senzorovými technologiemi, které vám při vaření efektivně pomáhají.

Tyto varné desky jsou navrženy tak, aby vám pomohly připravit chutné pokrmy bez ohledu na vaše časové možnosti nebo kuchařské dovednosti. Nabízejí funkce od udržování varu až po chytré smažení, nebo dokonce usnadnění vaření metodou Sous‑Vide.